By New Class

trend, sade ve göz alıcı.

Hakkımızda

Her büyük kuruluşun başarı öyküsünü eşsiz kılan bir ideal vardır. New Class bünyesindeki bizler için bu ideal tüm faaliyetlerimizde belirleyici yol göstericimiz olan, rekabetçi yapımızın ve yatırımlarımızın temelini oluşturan kalitedir. Bu misyona başlayışımız deneyim kişisel beceriler ve piyasa ile ürünler hakkındaki bilgilerimiz 1980’den günümüze dek New Class erkek giyim sektöründe dünya lideri haline getiren sırlarımızdır.

Klasik terzicilik göz önüne alındığında New Class’nın giysileri yaratıcılık ve araştırmacılığı birleştirerek başarı sağlayan günümüzün moda kavramının kusursuz birer ifadesidir. Endüstriyel üretim mantığı çerçevesinde grubumuz, önceleri sadece elit piyasa için belirleyici kaliteyi öne çıkarmayı başarmıştır.

Hammadde malzemeleri ile üretim süreci üzerinde uygulanan titiz kontrol, terziciliğe dayanan dizayn yöntemleri klasik ama aynı zamanda yenilikçi modeller ve detaylara verilen önem gibi öğeler New Class ürünlerini belirleyen hususlardır. Hedefimiz klasik giyimden aksesuarlarına kadar uzanan ürün yelpazemizi ancak her zaman ideallerimiz olan kalite ve özgünlüğü gözeterek genişletmektedir.

Kalite Fark Yaratır

  • Kaliteli Kumaş
  • Birinci Kalite Ürünler
  • En Trend Modeller
  • Dünyanın Her Yerine Gönderim
2530000
Üretilen Kumaş
520000
Üretilen Takım Elbise
52
Ülke
25
Yıl

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.